Kutička Petr

Kutička Petr

Tábor Novosedly

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6174"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hey,

From 18th to 24th August 2018, we will visit the Czech Republic with our youth organization ‘Chirojeugd Flanders (Belgium)’ (something like Skaut) for some adventure, culture and nature. We will be a group of approximately 70 people, all aged between 18-25 years of age. Therefore we are looking for a campsite where we can stay with our own tents and cook by ourselves.

Last week we were in the Czech Republic to explore the region and we visited your campsite. We think your campsite is interesting for us to stay.

More specific we are looking for 2 campsites. One from the 18th until the 21st of August and one from 22nd until the 24th of August. Could you tell us whether your camp site is available for one of these periods? What are the conditions (drinkable water, toilets, showers, place for our activities,…) and cost? What facilities are there?

Thanks in advance for your reply. If you like to have more info on our organization, please visit www.chiro.be/english
Best regards,

Maarten Geens

0032 498 20 73 02


V českém překladu "Google Translate":
Ahoj,Od 18. do 24. srpna 2018 navštívíme Českou republiku s naší mládežnickou organizací "Chirojeugd Flanders (Belgie)" (něco jako Skaut) pro nějaké dobrodružství, kulturu a přírodu. Bude to skupina přibližně 70 lidí, všichni ve věku 18-25 let. Proto hledáme kemp, kde můžeme zůstat u našich stanů a vařit sami.

Minulý týden jsme byli v České republice, abychom prozkoumali region a navštívili jsme váš kemp. Myslíme si, že váš kemp je pro nás zajímavý.

Konkrétněji hledáme 2 kempy. Jeden z 18. do 21. srpna a druhý od 22. do 24. srpna. Mohli byste nám říct, zda je kemp k dispozici pro jedno z těchto období? Jaké jsou podmínky (pitná voda, toalety, sprchy, místo pro naše aktivity, ...) a náklady? Jaké jsou možnosti?

Díky předem za Vaši odpověď. Pokud chcete získat více informací o naší organi
cyka blyat
Ano, opravdu. Souhlasím se vším výše сказанным. Můžeme popovídat na toto téma. smiley
Nfs most wanted 2005 full version free download
http://www.actually.bedzin.pl
http://www.grauitatis.pl
http://www.kid.ostroda.pl
http://www.sordido.pl
http://www.thou.grajewo.pl
Tábor Novosedly
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one